+3

Bana küfür edilmedi. Fakat işsiz bir arkadaş her gece yayınlarıma dislike atıyor. Cevap yazanlara da atıyor bana ap geliyor. Sağ olsun beni düşünüyor sanırım. Benim konularda apler tavan yapmış. Kendisine teşekkür ediyorum.

3 0
paylaş
4 yorum
0

Ben bugüne kadar herhangi bir hakaret et uğramadım yani olduğunu söyleyenler var ama arkadaşlık teklifi gibi konuşmalar oldu Maalesef ben olumsuz cevap verince bir daha da herhangi bir mesaj çeken olmadı.

0 0
paylaş
0

Hayır şuana kadar herhangi bir küfür yemedim ve etmedim ama bazi soru ve cevaplar da tartışmalar olur bunlarda son derece normal bişey sonuçta herkes burda kazanç peşinde öyle şeyleri kimse yapmaz diye düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

bence edildi ve edilenler banlanıyor.

0 0
paylaş
0

Bazı yeni gelen üyeler sitenin kurallarını okumadan girdiğinden dolsyı birkaç tane soruların cevaplarında küfür görmüştüm. Görür görmez hemen şikayet ettim.

0 0
paylaş
+1

Küfür yok ama dislayk yiyorum nedensizce(!) Hakaret de edilmedi edilemez zaten şikayet ederim hakaret edeni direk ekran fotosunu çekip ifşalarım ama öyle biri kesin olarak olmadığı için hiç yapmadım da.

1 0
paylaş
0

Küfür boyutuna gelecek bir tartışmam olmadı herhangi bir üyeyle. Şuanki gündemde dislike olayı var. Dislike küfürden sayılıyorsa, iki gündür bol kepçeden giydiriyorlar bana. Küfür etmeyi göze alan zaten sitede ipleri koparmış demektir. Öyle bir yiğido ile tanışmadım henüz, dur bakalım.

0 0
paylaş
+1

Ahmetesorda bana hiç küfür edilmedi.Edilseydi de şikayet ederdim.Hesabı kapatılırdı.Küfür edenlerin hesabı kapatılıyor.

1 0
paylaş
+3

Çok şükür Ahmetesor sitesinde kimseye küfür etmedim. Küfüre de maruz kalmadım. Ama 40 küsur yaşında iki çocuk annesi bar kadın beni haksız yere engelledi. Sonradan engeli kaldırdı. Bir de profilimizi saldırıya uğradı. Bütün yayınlarına hatta cevap verenlere de dislike atıldı. Bu da profiline bir saldırıdır.

0

bana kufur edilmedi ama bazı ınsanlar terbiyesizlik yapıyorlar bazı ınsanlar ayıptır

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.