+4

Sitenin ödemeler ilgili sekmesine yani bilgiler eklenmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda ödeme talep edilen ayda aktif olmayan üyelere ödeme yapılmayacağı, aktif üyelerin ödemelerinin yapılacağı bilgisi eklenmiştir.

4 0
paylaş
2 yorum
+4

Evet. Bende yeni gördüm. Ödeme talep eden kişiler ödeme aldığı ayda aktif olması gerekiyormuş. Aksi takdirde ödemeleri onaylanmayacak. Bu yüzden sitede artık aktif olmak zorundayız. Yoksa siteden ödeme talep edemeyiz.

4 0
paylaş
+4

Bu ödemelerle ilgili yenilik nereye eklenmiş ben fark edemedim. Niye öyle bir şey ihtiyaç duydular 'ki zaten ödeme talebi yapana kadar yarışmalarda baya emek sarf edildi ve o emeğin karşılığı olarak TL'ye çevrildi ve ödeme talep ettik. Belki bir insanın bir işi çıktı Belki bir olay geldi başına belki birkaç gün aktif olamaz diye ödemesini almayacak mı yani.

4 0
paylaş
1 yorum
+4

Bu aktiflik dedikleri her gün mu acaba süresi filan mı var

4 0
paylaş
+5

Ahmet bey de pars kalmamış üyelerinin hakkını mazaretle vermiyor bu saçma bir hal almaya başladı bu adam emek vermiş gecesini gündüzüne katmış hatta sen AP düşürmüşsün ona rağmen bozdurmak istemiş hakkını versene adamın rekları hepimiz sana destek için izliyoruz sen bizim hakkımızı neden vermiyorsun siteye bir ilave olduğunda biz üyelere bilgilendirme mesajı göndermek zorundasın

+4

Ucu açık bir mesele bu. Aktiflikten kasıt ne acaba? O ay içinde siteye hiç girmemek mi? Yoksa haftada bir gün girilse yeterli mi? Ya da günde kaç saat girmiş olmak gerekiyor? Konunun detaylandırılması gerek bence.

4 0
paylaş
+3

hayır bilmiyorum ama bilmek isterim lütfen söyleyin.

3 0
paylaş
+4

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten o konu da bir bilgiye sahip değildim. Her nasıl olduysa gözümden kaçmış.

4 0
paylaş
2 yorum
+1

çok saçma ve en saçma uygulama o zaman yarışmalar niye yapıldı çekiliş niye gününde yapılmadı canları isteyince yapıldı herkes ciddi emek verdi burda herşeyi zevklerine göre yapan bir site oldu burası söyleyim para yok reklamlardan da yeterince kazanamadılar çare böyle bişey oldu artık

1 0
paylaş
+1

Bende onu okudum bence biraz daha açıklanması gerekiyordu. Şimdi bizler kime göre aktifiz ya da kime göre pasifiz. Bunları da açıklamadığımız sürece de geride kalırız.

1 0
paylaş
+3

Bu bilgiyi konundan öğrendim, bu da ilginç bir uygulama olmuş ama eksik , ne kadarlık bir aktiflikten söz ediliyor tam olarak? Herkes sürekli siteye giremez ki! Bence sitede paramı alıp gideceğim tarzı söylemler arttığı için site kendini sağlama almış, paranı alana kadar yazacaksın gibisinden. Doğru bulmadım, içinden gelmiyorsa ne önemi var?

+1

Arkadaşlar konuyla pek ilgisi yok ama bana yardımcı olun lütfen. Arkadaşlar ben sitede soru cevaplıyorum ancak soru cevaplama hakkım gitmiyor ve soruyu cevaplayınca puanda gelmiyor. 10 soruda bir puan geliyor. Bunun için bana yardımcı olurmusunuz?

1 yorum
+1

Ben hep buralarda olduğum için demekki bunu çok da kaale almasam da olur o zaman :D bilemedim iyi mi oldu kötü mü oldu ama herkes her an burada olamaz ki giremediği zamanlar da olabilir herkes aynı değil .. bilemedim ://

1 0
paylaş
+1

Ben baktım ve biraz değişik olmuş. Şahsen ben genel olarak aktif olduğum için de benim için herhangi bir sorun yoktur. Baz üyeler için sorun olabilir diyorum.

1 0
paylaş
+1

Bu ne şimdi yani. Sürekli aktif olamayız ki hem ap ler de düşük zaten. Ayrıca sürekli cevap hakkı artıyor ve bu iyice ap yi düşürüyor kafasına göre ap veriyor. Şimdide bu çıktı ortaya.

0

Herkes memnuniyetsiz, ay sonu ödeme talebi verir giderim kafasında. Hal böyle olunca üyeleri zorla aktif olmaya teşvik ediyorlar 15 günlük.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.