+6

Ahmetesor da Mart ayında beklentiniz nedir?

    -   Ahmetesor
6 0
7 yanıt   -  
+4

Ahmetsor da Mart ayında Kur artışı bekliyordum maalesef güvendiğim dağlara kar yağdı. Ocak- Şubat ayları reklam az oluyor demişlerdi. Mart ayı bizde artacağı konusunda bir ümit vermişti ama oda yalan oldu.

4 0
paylaş
+2

Mart ayında beklentim para çekmek iki aydır alamıyorum umarım bu ay olur.

2 0
paylaş
+2

Ben mart ayından bir şey beklemiyorum. Sebebi de ap kuru aynı kalacaktır. En azından ap değeri 0,004 olsa dahi iyi olacaktı, bizlerin açısından.

2 0
paylaş
+2

AhmeteSor'da Mart ayından beklentim, ödeme talebinde bulunduğum kazancımın bir an evvel hesabıma aktarılması. Geçen seferki gibi son günlere bırakılmaz umarım. Bu ay bir şey kazanacak gibi değilim, siteye giremiyorum bile doğru düzgün. Bol kazanç dilerim.

+2

Siteden şu anda bir beklentim yok. Çünkü sitenin bizden beklentisi vardır. Bundan dolayı şu an ben bir beklenti içerisinde de değilimdir. Ama gelecek aya olurum.

2 0
paylaş
+1

Ahmetesor dan Mart ayı beklentim olarak ilk etapta ödemelerin bu hafta içi yapılması beni çok mutlu eder. Diğer beklentim ise ap kuru 0.004 olursa motivasyonumu da yükselten bir ap kuru olmasıdır.

1 0
paylaş
0

Benim marttan bir beklentim kalmadı ama nisan ayından beklentiniz nedir diye soracak olursanız ben şayet derim ki Nisan ayında ap değerinin en az 0,005 olmasını isterim.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.