+2

oda onun çapı be hocam salla pek umursama bile demek kapasite ona yetiyor adam normal de bile uzun cümle kuramaz iken sayfalar harcamasını bekleme. sen yine dua et abi k.i.b ok.tamam yazmıyolar allahtan kısa cumleye karşı ahmet dayı :)))

2 0
paylaş
+1

yapçak bir şey yok maalesef ki bazı insanlar bazı şeyleri akıl edemiyorlar çünkü çocuklar,olgunlaşamamışlar.

1 0
paylaş
+1

ahmetesor'da yarışmalarda bir çok yeni üyenin site kurallarını okumadığından direk tek satır bir cümle yazarak site tarafından bu cevaplar listede yer almaması için başta moderatörlere direk silme hakkı tanınmalı ve en az 4 satır ve anlamlı olmayan tüm cümleler siteye uymuyorsa şikayete gerek kalmadan silinmesi gerekirdi. ayrıca kısa cevap vermeyi adet edinen üyelere de giriş yasağı yani belli bir gün girmeme engeli konulmalıdır.

1 0
paylaş
+3

Bu ara herkes yarışmaya odaklanmış gibi gözüküyor. Yarışmanın ardından eksik görülen pek çok noktaya müdahale edilmesi gerekiyor. Bunlardan biri de kısa girişler. Çözüm üretilmediği takdirde içerik kalitesi de düşecek.

3 0
paylaş
+1

Daha akıllı sorular sorulabilir!

1 0
paylaş
+1

Gereksiz ve uzun boş cümleler kurmak sizce çok zeki olduğunuzu mu gösteriyor veya sorulan soruların cevabı zaten bazen kısa oluyor bunu daha farkli ve dolaylı şekilde yazmak bence mantıklı değil sonuçta bir fayda sağlamıyor gereksiz ifadeler.

1 0
paylaş
+1

Engellenebilir başka yapacak bir şey yok

1 0
paylaş
0

Moderatör kısmında şikayet edilenlere ve cevaplarına bakınca ana okulu çocukları bile bu kadarını yapmaz dedim. Nasıl bir kapasite yoksunluğu bilemiyorum ama süreklilik devam ettikçe bu tarz kişilerin kalıcı olarak banlanması şart.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.