+4

Burada at puanların diğerlerinden ne kadar olacağına dair bir açıklama vardı yani bu puanın değerinin bizim tarafımızdan belirleneceğini dair bir yazıydı. Ama şu anda bilemiyorum.Belki de burada yapılan yazılardan cevaplardan ve kalabalık olmasından dolayı da buradaki uyelerin artmasından dolayı de belki ap puanların değeri yükselebilir.

4 0
paylaş
+1

Ben siteye üç aydır üyeyim ve üç kere değişti, site yönetiminin kafasına göre değişiyor diyebilirim.
Reklam gelirleri ve siteye olan rağbet de bunu etkiliyor.

0

Ahmetesor da ap kuru sitenin reklamlardan kazandığı gelire göre değişiyor.Değişim sıklığı kazanca göre ayda bir kez yada iki kez oluyor.

0 0
paylaş
+2

Reklam gelirleri ile alakalı bir durum herhalde. Bir yerde site yöneticilerinden biri sizin içerik kalitenizi bağlı demişti yanılmıyorsam. O zaman içerik kalitesi rezalet olan üyelerle aynı kurdan ap bozdurmamız büyük bir çelişkidir.

2 0
paylaş
+1

Ahmetesor'da ap kuru sitenin aylık reklam kazancına göre değişiyor. Bununla beraber sitedeki üyelerin aktifliği ve üye dayısı sitenin reklam kazancını da etkileyen faktörler. Buna bağlı olarak ap kuru her ay belirlenmektedir. Bazı aylar yükselme olduğu gibi bazı aylar ap kuru düşebilir yada aynı da kalabilir.

1 0
paylaş
0

Ahmetesor.com web sitesinde AP kuru sayfanın kullanıcı sayısının artmasına ve site içerinde , dış etkenlerden reklam alınması tarafıyla kazancın iyi oldugu zamanlar reklamların sıklıkla bulundugu zamanlar AP kurunun belli bir zaman artması ön görülüyor reklamların ve kullanıcıların düşmesi ile AP kurunun artması yükselmesi hiçbir zaman görülmez. Bu neden web sitenin reklamlar sayesinde kazanlar kazandıgımız vurgulanmaktadır.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.