+1

Ahmet'e sor sitesinde evet ödemeler bitti Ama bu ay içinde kur fiyatı yükseleceğini düşünmüyorum. a5ma yine de her an her şey olabilir belki nisan ayında kur fiyatı bir miktar yüksek olabilir diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
+1

Ödemeler bitti ama gelecek ayda yüklü ödeme talep edecek üyeler var, ama ben kurun artacağını düşünüyorum sonuçta sitenin adminleri bu konuyla ilgili açıklama yaptı. Yani kur 0.013 olmasada 0.006 veya 0.007 olsa hiç fena olmaz, en azından kur arttığında bizim siteden elde ettiğimiz kazanç düşmemiş olur.

1 0
paylaş
+2

Artık yükselmesi gerek. Gelecek ay olmasa da elbet bir gün yükselecektir. Site beni kovmazsa da o zamana kadar aplerimi biriktirmeyi düşünüyorum. Umarım kârlı çıkarım.

2 0
paylaş
+1

Keşke kardeşim 0,005 olsa gene iyi olur

1 0
paylaş
+1

Ben ap kurunun nisan ayında bir miktar da olsa yükseleceğini düşünüyorum. Bir kaç aydır 0.003 olduğu için, nisan ayında yükselmesini bekliyorum. Nisan ayında 0.005 olursa çok iyi olur.

1 0
paylaş
+1

Tabiki de hayır. Geçenlerde öderseler dantesin açıklanasına göre bu ayda bu SP kurunda kalacağı ve ancak Nisan ayı itibariyle yükseleceğini söylemiş. Bir üye öyle demişti.

1 0
paylaş
+2

Birbirinden kıymetli site sakinleri durum giderek vahim bir hal almaya başladı. Ödemeler geç de olsa yatıyor güzel hoş da, artık kuru yükseltme zamanı geldi. Son günlerde el dağıtımı çok kısır geçmeye başladı. İkisinden birine çözüm bulmaları gerekiyor. Darlanmaya başladım.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.