+5

Ahmet'e sor sitesinde memnun musun?

  anonim   -   Ahmetesor
5 0
11 yanıt   -  
+2

Ahmetesor sitesinden memnunum.Hergün kullandıkça daha fazla ap kazanıyorum.Ayrıca hem eğlenip hem para kazandığım için ahmetesor sitesinden memnunum.

2 0
paylaş
+2

Ap oranı biraz daha artarsa çok daha memnun olacağım.

+2

Yeni şeyler katıyor bilmediğimiz şeyler oluyor onları öğreniyoruz verdiği ap değeri az ama eğleniyoruz öğreniyoruz daaa

2 0
paylaş
+2

Kullanmaya yeni başladım, şuanlık memnunum.

2 0
paylaş
+1

Güzel ama nasıl soru soruluyor acaba

1 0
paylaş
+1

Ben memnunum bu siteye sadece para kazanmak için gelirseniz gerçekten keyif alamazsınız tabiki para da kazanacağız ama eğlenmeden olmaz.Güzel bir site ben yeni üye oldum ve beğendim :)

1 0
paylaş
+1

Ben siteden memnunum. Ama sanırım site benden memnun değil. Benim bunu dememin sebeplerinden bazıları da bana az apler gelmeye başladı. Umarım site bana apleri de verir.

1 0
paylaş
+1

Çok güzel bir site tavsiye ettiğim tek site hem soru sorup cevap yazıp kazandıran bir site asla güzel cevapların karşılıksız bırakmayan bir site

1 0
paylaş
+1

Henüz yeni kullanmaya başlağım için tam karar vermedim fakat insanın kafasına takılan soruları rahatça sorabileceği ve cevaplar alabikieceği bunları yaparken de para kazanabilieceği bir yer olması ilgimi çekti

1 0
paylaş
+1

Ben siteden memnunum ama biraz daha apler gelmiş olsaydı bende daha mutlu olurdum. Keşke de öyle şeyler bende olmuş olsaydı diyorum kendime bazen bazı zamanlar.

1 0
paylaş
+1

Ahmetesor' sitesini tam olarak şuan kullanmaya başladığım için tam olarak birşey söyleyemeyeceğim. Fakat zaman geçtikce göreceğiz. Güzel ve hoş bir tasarımı mevcut ve para kazandırma konusu ise ilgi çekici. Umarım memnun kalırız. Saygı ve sevgiler. :)

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.