+9

Acun Ilıcalı Şanslamı Kazandı Azimle mi ?

    -   Kariyer
9 0
11 yanıt   -  
+1

Sizce bu kadar iyi bir kariyer yaratması şansla mı oldu yoksa gerçekten çabaladı mı ?

1 0
paylaş
+2

Acun cidden şansla bir yerlere gelmiş birisi değil. Tırnaklarıyla kazıya kazıya bir yerlere gelen en önemli kişilerden birisidir. Zekasını da kullanarak kariyerinde eşi benzeri olmayan ve ciddem hakettiği yerde olan kişi. Aşk hayatı ve evlilik hayatı konusunda çok şanssız biri ama.

2 0
paylaş
+1

Böyle yüksek paraları ve kariyeri çevre yapma konularını şansa bağlamak yanlış olur böyle şeylerde şans değil azim önemlidir Acun Ilıcalı bildiği işte yani televizyon başladığı ve hırsı ve azmi ile de bu günlere geldi bence hak ederek ve çalışılarak yaptı.

1 0
paylaş
+2

Başarısıyla kazandı adam çok çalışıp çok başarılı bir iş adamı oldu. Şuna ünlü bir iş adamı olarak biliniyor ve gittikçe başarısına başarı katıyor. Bu yüzden başarmanın tek sırı çok çalışmaktır.

2 0
paylaş
0

Acun ilicalinin kazanmasın da bence şansta vardı azim de ama bence en önemli olan şey adamın bir hayali vardı yapmak istediği birşey vardı ve hedefine ulaştı

0 0
paylaş
0

Acun Ilıcalı bence aklını kullanarak kazandı. Aklını iyiye mi kötüye mi kullandığı tartışılır bir konu ama kullandığı kesin. Gözlem yeteneği, açıkları ve fırsatları fark etmesi, bunların arasında kazandıracak tercihleri yapması aklını kullanmasının sonucudur diye düşünüyorum. Belki de aklı tamamen böyle bir kazanca yönelik çalışan bir insandır. Üretmekten çok mevcut kalıpları, ihtiyaç-açık olduğunu gördüğü alanlara yönlendirdiğini düşünüyorum.

0 0
paylaş
0

Bir insanın girdiği bir yarışta kazanması tamamen Şans olarak görülemez o insanın bu yarışı kazanması için gerekli çabayı ve çalışmaya harcaması Daha doğrusu kendini ön sıralarda taşıyacak ve orada uzun yıllar tutacak yatırımlar yapması bu insanın bu Kazancı hak ettiğini gösterir Tabii çalışma azmi kadar Biraz da şansın olması gerekiyor şansınız da elverirse şartlar olgunlaşınca Elbette Kazancınız katlanır ve iyi yerlere gelirsiniz

0 0
paylaş
0

Azimle kazandı bence önceden kitap satıyordu demekki kitaplar ona azim verdi bece çok azimli bi insan öyle o işi yapamayacak çok insan var o da bi yetenek adımdır bence.

0 0
paylaş
0

bence her ikisi ilede o adama bir çok laf deniliyor ama adamın nerden nerey geldigini kşmse dikkat etmiyor nasıl bir durumdan kendini nasıl bir duruma getirdi gelişti büyüdü bunu unutuyotlar

0 0
paylaş
0

Bence Acun Ilıcalı her ikisinin de yardımıyla kazandı ve kazandığı para da insanların izlenmesiyle ve eğlenmesiyle olduğu için kötü yorumlar yapılmasına karşıyım. İzleyicileri ekrana bağlayan birçok programı var.

0 0
paylaş
0

Aslında tam olarak ne şans ne de azim. Öncelikle evet çok çalışan ve çabalayan bir insan ama onun dışında da şans da yüzüne gülmüş bir insan. Aynı zamanda şanstan başka olarak süper bir şekilde çevresinin ve yalakalığının da etkisi var tabiki.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.