+2

Ben bazen gerçeklerden kaçan biriyimdir. Acı vereceğini bildiğim gerçeklerden olabildiğince kaçmaya çalışırım. Bilmemek mutluluktur sözünün tam karşılığıyım.

2 0
paylaş
+1

Bu aşk hayatındaysa acı vereceğini bilsem de gerçekleri bilmek en güzeli daha da salak yerine konmadan olan biteni öğrenmek isterim yine de insan duyguları anlık değiştiği için şimdilik düşüncem bu şekildedir.

+1

Acı verecek olsa bile gerçekleri bilmek isterim. Çünkü gerçeklerin mutlaka bir gün ortaya çıkma gibi bir durumu vardır. Onun için acı verecek olsa bile gerçekleri öğrenmede yarar vardır.

1 0
paylaş
+1

Her şeyi değil bilmemek bazen iyi oluyor zaten moraller sıfır bilmeyelim

1 0
paylaş
+1

Bana acı vereceğini bilsem bile hayatımda ki tüm gerçekleri bilmek isterdim, büyük bir yalan ile yaşayacağıma gerçekleri öğrenip hayatımı ona göre şekillendirmek isterdim.

1 0
paylaş
+1

Genelde Biz insanlar olarak Gerçeklerden bazen bazı durumlarda kaçmak dayız Fakat bu ne kadar doğrudur bilemem er ya da geç gerçekler ile karşılaşmamız gerekir diye düşünüyorum Bu da bize ayrı bir tecrübe katar çünkü hayatın gerçekleri ile mutlaka karşılaşmamız gerekir.

1 0
paylaş
+1

Bana acı verecek yada beni üzecek de olsa yaşantımdaki gerçekleri öğrenmek isterim. Gerçekçi ve mantıklı bir insan olarak acı da verse ,gerçekler benim için önemlidir. Yaşantımı bu doğrultuda düzenlerim. Yalanlar üzerine yaşamak istemem.

1 0
paylaş
0

Her acı olayı bildiğimizi düşünürsek hayatta ayakta kalamayız. Bazen bilmeden yalan olaylara açık olmak gerekir.

0 0
paylaş
0

Bana acı vereceğini de bilsem gerçekleri bilmeyi ve karşımdaki insanların bana dürüst olmasını isterim.

0 0
paylaş
0

Her zaman değil çünkü bazı dönemlerim oluyor o zamanlar değil hayalleri gerçekleri bile duymak istemiyorum..Ama bazen de evet söylensin isterim açık açık. Benim hakkımda yanlış bir şey düşünen olur gelsin itiraf etsin desin sen şöylesin böylesin oturup konuşurum mesela duymak isterim ne düşünüyor diye ..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.