+8

Aç mı yoksa tok mu uyumak daha zordur?

    -   Anket
8 0
12 yanıt   -  
+1

Tok uyumak zor değildir ama uyumadan önce yemek yediyse o şekilde o zaman kabus görebilir.. Aç uyumak daha zordur bir gün öyle saatlerce bilgisayar başındaydım çok da uykum var ama inanılmaz açım saatlerce bir şey yememiştim uykudan vazgeçtim gittim yemek yedim. Bence aç uyumak.

1 0
paylaş
+1

Aç uyursan bir süre sonra uykun iyice ağırlaştığı için rahatça uyursun ama tok olunduğunda vücûd da ağır geleceği için sıkıntılar olabilir.

1 0
paylaş
+1

Ben aç olduğum zaman hiç uyuyamam yemeği fazla kaçırınca rahatsız olurum ama yine de uyurum ama açken insan yemekten başka bir şey düşünemiyor insan uyumak çok zor.

1 0
paylaş
+2

Aç uyumak çok zordur. Allah kimseye yaşatmasın bunu. Bir sağa dönersin, bir sola fakat bir türlü uyku girmez gözüne. Tok ol daha iyi.

2 0
paylaş
+1

az uyumak kadar kötü birşey yok herşeyin bir çaresi var ama açlığın asla

1 0
paylaş
+1

Aç uyumak mideyi gece boyunca dinlendirir ve rahat uyumayı sağlar. Aç uyumak çok tok karnına uyumaktan iyidir. Uzmanlar uykudan saatler önce bir şey yenmemesi gerektiğini söylüyor.

1 0
paylaş
+1

Bence yok uyumak insan bişeyler yiyip uyuyunca midesi agiriyo ama aç ututunca mide dinleniyor kendine geliyo bence aç uyumak daha sağlıklı

1 0
paylaş
+1

Tok uyumak kişinin daha iyi bir uyku uyumasına sebep olur, fakat aç uyunmaz. Kesinlikle bütün gece boş mideden sesler gelecek ve ara ara ağrılar girecek şahsen ben uyuyamıyorum ve gece saat kaç olursa olsun ben yemek yiyip öyle uyuyorum.

1 0
paylaş
+1

Aç uyumak yad atok uyumak ta değil daha cok ikisinin arasında tok yatarsan rahatsız edebilir ve uyuyamazsın

1 0
paylaş
+3

Aç uyumak daha zor oluyor. Mideden gurultular geliyor. Ben aç olduğum zamanlar uyuyamıyorum. Açlıktan başım dönülüyor. Fazla yemek yetmeyince, karın tok olduğu zaman kolay uyunuyor.

+2

Aç uyumak olarak yanıtlamak isterim. Bu durum ciddi anlamda zor. Allah olmayana da versin.

2 0
paylaş
+1

Aç uyumak daha zordur. Aç olunca uyumak zor oluyor. Yokkende fazla yediğimizde uyku tutmaz.rahatsiz oluruz uyuyamayiz.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.