0

2 ayda 10 kilo nasıl verebilirim?

    -   Sağlık
0 0
6 yanıt   -  
0

Yemek yeme

0 0
paylaş
+1

Hızlı ve çok kilo veren biri olarak söylüyorum bu kiloların geri alımı bi o kadar da hızlı oluyor. O yüzden sağlıklı beslenmek,özellikle abur cuburdan uzak durmak alışkanlıklarını kazanmanı öneririm. Özellikle de uyku düzeni çok önemli. Az uyumak ya da çok uyumak da kilo aldırır demişti spor hocam. O yüzden hızlıca kilo vermeye çalışmaktansa bu alışkanlıkları edinmeye çalışırsan bir süre sonra vücudunun kilo vermekten daha fazlasını yaptığını göreceksin. Bu işin en önemli kısmı ise SU İÇMEKtir. Günde en az 2 litre su içersen hem kiloyu,vücudundaki şişliği,ağırlığı daha kolay attığını hem de cildinin temizlendiğini daha genç göründüğünü farkedeceksin. Sporu da unutmayalım. Bu en basit kuraldır. Aldığından daha çok kalori verirsen zayıflarsın. Yani yeemekte geçirdiğin vakiti kısalt ve onun yerine harekete geç. Kolay gelsin:)

1 0
paylaş
+2

2 ayda 10 kilo gibi hızlı kilo vermek zararlı olabilir. Bence yavaş yavaş sağlıklı kilo vermek daha iyi olur

2 0
paylaş
+1

2 ayda 10 kilo vermeniz çok kolay aslında şöyle izah edeyim. Her gün düzenli koşar ve ne yediğinize dikkat ederseniz hiç bir şekilde düşünmenize gerek kalmayacak nasıl kilo veririm diye, emin olun ki küçük egzersizlerle de vücudunuzu en fit kıvama getirebilirsiniz. Lütfen nasıl kilo veririm demeden önce spora başlayın ! Çözümünüzün zaten sizde olduğunu bildiğiniz soruları sormayın sadece odaklanın ve başlayın :)

2 ayda 10 kilo nasıl verebilirim?
1 0
paylaş
0

2 ayda 10 kilo verirsin ama düzen bozulunca 1 ayda 15 kilo alırsın

0 0
paylaş
0

Düzenli spor mesela koşarak ve sağlıklı yiyecekler tüketerek verebilirsin biraz da kilona bağlı eğer vücut yağ oranın fazlaysa hızlı verirsin ama çok Bi kilon yoksa vermek zorlaşabilir o zman

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler