+3

14 şubat çekilişi bugün yarın artık gerçekleşir diye düşünüyorum.Üyeler merakla beklediği için ahmetesorda dayanamayıp artık çekilişi yapar diye tahmin ediyorum.

3 0
paylaş
+3

Dantes büyük ihtimal bugün gerçekleşir yazmıştı bir yere dünden için. Ama olmamış. Ben de beklemiştim. Kesin bir tarih vermiyorlar. Belkilerle daha ne kadar devam edecek bilmiyorum. Ama bir daha çekiliş bileti almayacağım. Zaten 2 tane almıştım topu topu.

3 0
paylaş
+3

İnşallah artık çekilirde bu merakımızı giderirler bu seferki çekiliş neden bu kadar aksadı, ne oldu da yapılamadı çok merak ediyorum. En azından bir açıklama yapılsaydı bu tür soru başlıkları açmak zorunda kalmazdık.

3 0
paylaş
+2

Sitede çekilişler 2 gün önce açıklandı ve hatta bugün ödüller bile dağıtıldı. Ama ben hiçbir şey de alamadım. Allahtan az bilet almıştım ben yoksa da kötü olacaktı.

2 0
paylaş
+1

Benim 20 adet biletimin 5 tanesine 8500 ap çıktı maliyeti çıkarınca 3500 ap kar’ım oldu. Evet biraz geç oldu ancak çekildi, hesaba kazanılan miktar yatırıldı. Rahatladık.

1 0
paylaş
+1

Site sanırım artık çekiliş yapmaz çünkü en fazla olarak 2 gün geç açıklanan biletler bu sefer 17 günde açıklandı. Yapılsa dahi bilet alan kişi az olur sanırım.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.