+114

Kolay yoldan para nasıl kazanılır?

Kolay para nasıl kazanılır, kolay para kazanma yolları nelerdir?

116 2
31 yanıt - paylaş
+208

Kolay yolda para nasıl kazanılır sorusunu cevaplamak aslında çok kolaydır. Kolay yolda para kazanılmaz. Kolay para belki miras yolu ile kazanılabilir ki o da aslında kolay para değildir, miras kalan kişi kolay kazanmamıştır.
Bugün bir tohum ektiğimizde o tohumun yetişmesi bitkinin türüne göre birkaç ay ya da birkaç yıl sürebilmektedir. Bugün ektim, yarın biçeyim diye bişey yoktur.
Para kazanmanın bir çok yöntemi vardır. İnternetten para kazanmak da bu yöntemlerden biridir.
İnternetten para kazanmanın avantajı para kazanmak için büyük sermayelere ihtiyaç duyulmamasıdır. Ev ortamından kazanılınabilir. Ancak zahmetsiz değildir.
Her işte olduğu gibi, internet işlerinde de öğrenme süreci vardır. Deneme yanılma yapmak gerekir. Çaba göstermek gerekir. Araştırmak, öğrenmek gerekir.
Ahmetesor'da para kazanmak da böyledir. 3 soru sordum, 5 cevap verdim, gelsin paralar diye bir şey yoktur. Böyle bir şey zaten hayatın akışına da terstir. Eğer öyle olsa idi, muhtemelen bu site zaten çoktan kapanmış gitmişti.
Ahmetesor'da sorulan sorular ve verilen cevaplar, geleceğe yatırımdır. Bugün bir soru sorarsınız, o soru aylar sonra bir insanın Google'da cevabını merak ettiği bir soru olur, Google'da arar, Ahmetesor'da bulur ve o sizin sorunuzu ya da cevabınızı okuduğunda para kazandırır. Yani sorduğunuz her soru, verdiğiniz her cevap ya da yaptığınız her inceleme, geleceğe yatırımdır. Okundukça, arandıkça, bulundukça para kazandırır. Anında kazandırmaz, birden zengin etmez, ama az da olsa sürekli ve düzenli bir gelir oluşturur.
Ahmetesor'da eğlenmek, bilgilenmek, sosyalleşmek ana amaçlardan biridir. Para kazanmak ise bir diğeri. Eğer odak noktanız para kazanmak ise, sorulara kapsamlı ve detaylı cevap vermeniz, ayrıca diğer insanların işine yarayacak türden sorular sormanız gerekir. Belki soru sormayı bir alışkanlık haline getirmeyi gerektirir. Örneğin günlük hayatta bir şey öğrendiniz, hemen o şeyi Ahmetesor'da soru olarak girip, cevabı da kendiniz verirseniz ve bunu bir alışkanlık haline getirirseniz, uzun vadede mutlaka kazanırsınız.

212 4
5 yorum - paylaş -

Cidden yararli bir yaziydi tesekkurler

Kolay yolda para nasıl kazanılır sorusunu cevaplamak aslında çok kolaydır. Kolay yolda para kazanılmaz. Kolay para belki miras yolu ile kazanılabilir ki o da aslında kolay para değildir, miras kalan kişi kolay kazanmamıştır. Bugün bir tohum ektiğimizde o tohumun yetişmesi bitkinin türüne göre birkaç ay ya da birkaç yıl sürebilmektedir. Bugün ektim, yarın biçeyim diye bişey yoktur. Para kazanmanın bir çok yöntemi vardır. İnternetten para kazanmak da bu yöntemlerden biridir. İnternetten para kazanmanın avantajı para kazanmak için büyük sermayelere ihtiyaç duyulmamasıdır. Ev ortamından kazanılınabilir. Ancak zahmetsiz değildir. Her işte olduğu gibi, internet işlerinde de öğrenme süreci vardır. Deneme yanılma yapmak gerekir. Çaba göstermek gerekir. Araştırmak, öğrenmek gerekir. Ahmetesor'da para kazanmak da böyledir. 3 soru sordum, 5 cevap verdim, gelsin paralar diye bir şey yoktur. Böyle bir şey zaten hayatın akışına da terstir. Eğer öyle olsa idi, muhtemelen bu site zaten çoktan kapanmış gitmişti. Ahmetesor'da sorulan sorular ve verilen cevaplar, geleceğe yatırımdır. Bugün bir soru sorarsınız, o soru aylar sonra bir insanın Google'da cevabını merak ettiği bir soru olur, Google'da arar, Ahmetesor'da bulur ve o sizin sorunuzu ya da cevabınızı okuduğunda para kazandırır. Yani sorduğunuz her soru, verdiğiniz her cevap ya da yaptığınız her inceleme, geleceğe yatırımdır. Okundukça, arandıkça, bulundukça para kazandırır. Anında kazandırmaz, birden zengin etmez, ama az da olsa sürekli

Kısacası SEO uyumlu yaz sonra sana geliri güzel olur :)

kolay yoldan para kazanmak çok kolay sadece çalışmak çalışmak çalışmak.

Çok güzel yazı olmus çok da doğru kimse kolay para kazanamaz , zaten kolay kazanılan paradan da Hayır gelmez

1 yıl Furem

Özel bir cevabı görüntülemektesiniz, tüm cevapları görüntüleyin.

Arkadaşların Ahmetesor'da senden habersiz para kazanıyor olabilir.

para kazan
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler